jak siebie oceniasz 0

Ładna czy brzydka, chuda czy gruba , to nie ma znaczenia .Co ma znaczenie? Jaka jestem w swojej ocenie , kiepski grunt gdyż zazwyczaj oceniamy siebie bardzo miernie. A więc co? To jak nas postrzegają inni . Mąż , który nas ciągle o coś pyta , polega na nas , nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo, dzieci , koledzy z pracy , przyjaciele. Zazwyczaj mówimy o wygodnictwie tych osób, Nic bardziej mylnego . tyle tylko iż my tego nie dostrzegamy .Dlaczego? Bo bombardują nas postawą asertywności , zimną , wyrachowaną ,nieludzką. Nie stworzymy żadnych relacji jeżeli nie ocenimy siebie na piątkę z plusem? zapytasz dlaczego?  Dlatego moja droga iż nie ma dwóch takich samych  a więc jesteśmy jedyne. Spójrzmy na siebie życzliwie, na przykład widząc siebie na zdjęciu. Nagle okaże się , iż ta osoba ze zdjęcia nie jest fatalna. A jeżeli jeszcze : 

zacznie zwracać uwagę co i jak nosi , naprawdę alternatywna moda damska nie jest zła , a eleganckie sukienki damskie  to nie przeżytek,

wyprostuje sylwetkę 

zarumieni poliki po częstych spacerach 

wróci do czytania 

uśmiechnie się 

to tak naprawdę krok po kroku zacznie się zmieniać. A warto eksperymentować z samym sobą. Wówczas to my same uczymy się i nabieramy doświadczenia . Jeżeli tego nie robimy , inne osoby , chcemy czy nie przejmują nad nami kontrolę. Dobrze jeżeli trafimy na mądre otoczenie , gorzej jeżeli motamy się od sasa do lasa. mamy zapewniony chaos, stres i poczucie braku bycia sobą. Każda z nas jest inna , nie musi być wredną żoną, może być mądrą żoną . A to jest zupełnie coś innego. 

 

To nie ma możliwości by się transformacja nie rozpoczęła.

Czego Wam życzę w 2023 i kolejnych latach.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.